18 kwietnia 2018 09:40 | Aktualności

WIOSENNY DESZCZ NAGRÓD W III EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO My znad Bałtyku

W piątek 13.04.2018 r.  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pięknej uroczystości wręczenia nagród  w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym My znad Bałtyku w SP 52. Mali Artyści zdobyli 9 nagród: w kat. kl. I - I miejsce ex aequo – Ida i Ola z kl. I a, II miejsce – Zosia z kl. I b, wyróżnienia: Ania i Amelia z kl. I a. W kat. kl. II – III: I miejsce – Rozalia       z kl. II a, II miejsce – Felicja     z kl. II a, III miejsce – Jennifer z kl. II a. Wyróżnienie: Wiktoria z kl. III a.

GRATULUJEMY Uśmiech

Izabella Posłuszny, Beata Rzysko - Wójcik