16 kwietnia 2018 11:13 | Aktualności

SUKCES MAŁYCH ARTYSTÓW

Wygrać finał Wojewódzkiego Konkursu

Gdzie jest Ciaptak – to jest coś!

Trzynastego w piątek podczas XIII  Edycji Konkursu na interpretacje  utworów  J. Brzechwy i J. Tuwima Gdzie jest Ciaptak wystąpiło 25 finalistów, w tym 3 uczniów naszej szkoły. Konkurs, jak co roku zorganizowany został przez Gdański Archipelag Kultury – Dom Sztuki na Stogach.

Wszyscy nasi uczestnicy zaprezentowali się wspaniale. Uczennica klasy I a Ida  przedstawiła wiersz Ciaptak, który wzbudził zainteresowanie jury. Ida otrzymała wyróżnienie. Daria z klasy III b zachwyciła wszystkich słuchaczy swoją dojrzałą interpretacją utworów Ptasie radio i Rzepka. Daria zwyciężyła – zdobyła nagrodę główną.

GRATULUJEMY Uśmiech

Izabella Posłuszny, Beata Rzysko - Wójcik