14 marca 2018 09:37 | Aktualności

Małe Artystki w Sopocie

9.03.2018r. grupa dziewczynek ze świetlicy wybrała się na wycieczkę do Sopotu. Na początku naszej sopockiej wyprawy spacerowałyśmy wzdłuż Potoku Elizy, gdzie wysłuchałyśmy legendy          o Sopotludkach. Idąc ul. Jana III Sobieskiego zauważyliśmy pierwsze oznaki wiosny: żółte ranniki i przebiśniegi. Zwiedziłyśmy również galerię malarstwa w Dworku Sierakowskich i Sopocki Dom Aukcyjny. Dużo radości sprawiły nam lody w kultowej Kawiarni Milano. Stamtąd udałyśmy się do Młodzieżowego Domu Kultury, gdzie w pracowni plastycznej pod kierunkiem Pani Kasi malowałyśmy tuszem i akwarelami kwiaty. W maju w Bibliotece Sopockiej – Filia 7 Broadway na sopockim Brodwinie odbędzie się wernisaż naszych prac na który już dzisiaj zapraszamy.

Małe Artystki

wraz z opiekunkami Stowarzyszenia Małych Artystów