Szkoła Podstawowa nr 45 im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

UWAGA KLASA DWUJĘZYCZNA::W sercu Wrzeszcza::Szkoła Podstawowa Nr 45 im. Bohaterów Westerplatte.

Galeria

Dzień Chłopaka w II a

Ilość zdjęć: 11

W tym roku DZIEŃ CHŁOPAKA w klasie II a był obchodzony "na sportowo". Dzieci rozegrały dwie serie, rzucając kulami o różnej wadze. Najwięcej punktów zdobyła Roksana, Potem Basia, Martyna i Sara. Wśród chłopców liderem został Krystian, drugie miejsce zdobył Wiktor, a trzecie Maks. To były bardzo aktywne świętowanie!

pokaż więcej »

Ślubowanie pierwszoklasistów X 2014

Ilość zdjęć: 20

Od piątku pierwszoklasistki i pierwszoklasiści są pełnoprawnymi uczennicami i uczniami Szkoły Podstawowej nr 45 im. Bohaterów Westerplatte. GRATULUJEMY!

pokaż więcej »

Dzień muzyki

Ilość zdjęć: 20

W czwartek 2.10.2014 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki Mali Artyści z naszej szkoły zostali zaproszeni na koncert do Szkoły Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu.

pokaż więcej »

Klasy szóste na smoczych łodziach

Ilość zdjęć: 6

Smocze łodzie to drużynowy sport wodny, który wywodzi się z Chin, gdzie na tradycyjnych smoczych łodziach pływano od tysiącleci. My także w piękne, wrześniowe przedpołudnie spróbowaliśmy tego nieprzewidywalnego i rozpalającego emocje sportu. Klasy szóste dzięki gościnności klubu i Pana Grzegorza pokazały swoje umiejętności w pływaniu smoczymi łodziami. Płynąc Motławą postanowiliśmy zaprezentować się przed licznie zgromadzoną publicznością- turystami odwiedzającymi nasze miasto. Wspaniale było poczuć smak przygody.

pokaż więcej »

Plener malarski z van Goghiem

Ilość zdjęć: 31

Panie nauczycielki ze świetlicy, od wielu lat prowadzące Stowarzyszenie Małych Artystów, zorganizowały dziś prawdziwy plener malarski pod hasłem Dzień z Van Goghiem. W roli głównej SŁONECZNIKI. p. Iza i p. Beata

pokaż więcej »