Sport

W styczniu braliśmy udział w Zimowych Towarzyskich Zawodach Pływackich w SP-42 na Suchaninie.

Nasi uczniowie startowali w dwóch kategoriach. Pierwsza to sztafeta pływacka klasy III-VII 25m dziewczęta i chłopcy oddzielnie oraz w wyścigach indywidualnych klasy III-IV 25m stylem dowolnym, zaś klasy V-VII 50m też stylem dowolnym. W sztafecie zajęliśmy drugie miejsce i w wyścigach indywidualnych uczniowie również zdobywali medale. Dziękujemy naszym małym i większym pływakom i gratulujemy.

W lutym startowaliśmy w IV Otwartych  Mistrzostwach Gdańska Szkół w Wyścigach Smoczych Łodzi na Basenie, w dwóch kategoriach wiekowych : rocznik 2004 i młodsi oraz 2002 i młodsi. W pierwszym dniu zawodów w ćwierć finale ulegliśmy drużynie ze szkoły mistrzostwa sportowego z Człuchowa, zaś w drugim dniu w walce finałowej zdobyliśmy drugie miejsce. Uczniowie i nauczyciel otrzymali srebrne medale, zaś szkoła puchar. Cieszymy się z wyników. Czekamy na kolejne mistrzostwa w Olsztynie.

LEKKOATLETYCZNE REKORDY SZKOŁY

1.Rzut piłeczką palantową na odległość.

Wirkus Michał VIa  25,5m

Milewska Klaudia VIb  14m

Kosicki  Jakub (absolwent) 30,5m

Lewczuk Michał  (absolwent) 30,5m

Nowak Daria (absolwentka)  37,5

Warsiński Patryk (absolwent)  36,5m

Dziubiński Nikodem (absolwent)   35m

Góral Hubert (absolwent) 19,8m

2. Bieg 10 x 5m

Ruszkiewicz Witek VIa  19,22s

Milewska Klaudia VIb 21,17s

Ptak Marta (absolwentka) 19,72s

Wiśniewska Monika V (absolwentka) 19,94s

Wrede Hania (absolwentka) 21s

Redzimski Filip (absolwent)  19,6s

3. Rzut piłką lekarską na odległość.

Ziółkowski Sebastian VIa  7,5m

Milewska Klaudia VIb  5,55m